طراحی بیلبورد رویداد TIM 2023

مشارکت در برگزاری رویداد بین‌المللی TIM  2023  توسط استودیو سلمک

پنجمین نشست سرمایه‌گذاری فناوری (TIM 2023) در تاریخ ۸ و ۹ اسفند ماه سال 1401  با حضور بیش از ۵۷ سرمایه‌گذار خارجی و ۸۶ استارت‌آپ از ۱۳ کشور جهان برگزار شد.

استودیو سلمک برگزار کننده این رویداد بین‌المللی مهم در فضای استارتاپی کشور بود.

معرفی رویداد بین‌المللی TIM 2023 

TIM یک رویداد بزرگ و بین‌المللی است که با هدف بالا بردن سطح کسب‌وکارهای فناورانه درکشورهای عضو D8 و هم افزایی بین سرمایه گذاران و سرمایه پذیران این حوزه برگزار می‌شود. در این رویداد سرمایه‌گذار خارجی در کنار سرمایه‌گذاران داخلی، درباره همکاری و سرمایه‌گذاری‌های مشترک روی استارتاپ‌های ایرانی و خارجی به گفتگو می‌پردازند.

گروه دی‌هشت از سال ۱۹۹۶ تاسیس شده و شامل هشت کشور بزرگ جهان اسلام می‌شود: اندونزی، ایران، ترکیه، نیجریه، پاکستان، مصر، پاکستان و بنگلادش اعضای این گروه محسوب می‌شوند و به علت گستره جغرافیایی این کشورها که از آفریقا تا شرق آسیا را شامل می‌شود؛ این گروه بسیار مهم است.

 

مخاطب اصلی نشست TIM سرمایه‌گذاران بین‌المللی، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناوری هستند که مستعد حضور در بازارهای بین‌المللی هستند، هدف این نشست هم‌افزایی بین سرمایه‌گذار و استارتاپ برای توسعه بازارهای بین‌المللی استارتاپ‌ها و شرکت‌هایی که در حوزه فناوری کار می‌کنند.

 

آلبوم تصاویر مستند رویداد TIM

موشن گرافی معرفی رویداد TIM

ویدیو مستند گزارش برگزاری رویداد TIM

آلبوم هویت بصری رویداد TIM 2023