بنر کلاژ درباره ما استودیو سلمک

درباره استودیو سلمک

موسسه فرهنگی و هنری آوای سلمک با نام تجاری «استودیو سلمک»، یک قهرمان خلاق و با تجربه در دنیای تبلیغات دیجیتالی است که کارش را از سال 1390 شروع کرد. با گذشت سال‌ها و با انجام فعالیت های مختلف، تجربیات بسیاری را به دست آورده و به یکی از پیشگامان این صنعت تبدیل شده است.

استودیو سلمک، به عنوان یک پیشرو در زمینه فیملسازی، تبلیغات، و برگزاری رویداد با بهره گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته، به مشتریانش خدماتی با کیفیت بالا و خلاقانه ارائه می‌دهد.

استودیو سلمک، مانند یک هنرمند خلاق و پر انرژی، همیشه به دنبال راه‌های جدید و نوآورانه برای رسیدن به اهدافش است تا به مشتریانش کمک کند. با داشتن تخصص و تجربیات متنوع، این شرکت به مشتریانش اعتماد می‌دهد که کارهایشان با بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

استودیو سلمک، مانند یک دانشمند خلاق و پرشور، همیشه در تلاش است تا با بهره گیری از روش‌های نوین و فناوری‌های پیشرفته، بهترین خدمات را به مشتریانش ارائه دهد. این شرکت، با تعیین هدف‌های جدید و تصمیم گیری برای جذب نیروی بیشتر، به دنبال رشد و توسعه مداوم خود است. 

اگر به دنبال خلاقیت و نوآوری هستید و می‌خواهید متفاوت تر از همیشه دیده شوید، با استودیو سلمک بیا تو کادر!

بنر چشم انداز ما

چشم انداز ما

دلت را خانه ما كن، مصفا كردنش با من 
به ما درد دل افشا كن، مداوا كردنش با من 

ما به دنبال تبدیل شدن به خلاق‌ترین و برجسته‌ترین استودیو در عرصه فیلمسازی و تولید محتوا هستیم تا به قلب مخاطب نفوذ کنیم و در ذهن او ماندگار شویم.

ماموریت ما

به من گو حاجت خود را، ‌اجابت می‌كنم آنی
طلب كن آنچه می‌خواهی، مهيا كردنش با من
ﻣﺎ ﺩﺭ ﺗﻼﺷﯿﻢ به‌عنوان بزرگ‌ترین موتور تولید و بازاریابی محتوا باشیم که هر سازمانی نیاز به هر کدام از بخش های محتوایی داشت بتواند روی ما حساب کند. موتوری قدرتمند و سریع و در عین حال مبتکر و پیشرو ﺑﺮاﯼ ساخت و تولید هر آنچه بیزنس ها برای شناساندن خود به آن نیاز دارند. 

پلتفرم استودیو سلمک با همراهی و همدلی، سرعت و عکس العمل بالا و مسئولیت پذیری ﮐﻤﮏ ﻣﯽ‌ﮐﻨﺪ ﺗﺎ با مخاطب سریع اﺭﺗﺒﺎﻁ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ، دقیق به هدف نزدیک شوید ﻭ ﺩﺭ اﻧﺠﺎﻡ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ.

بنر کلاژ ماموریت ما استودیو سلمک
بنر کلاژ ماموریت ما استودیو سلمک

ارزش‌های ما

اگر درها به رويت بسته شد ، دل بر مكن ، بازآ

درِ اين خانه دق الباب كن ، وا كردنش با من

 ما با ارائه خدمات خلاقانه و حرفه‌ای در زمینه تولید و بازاریابی محتوا به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا به شکلی متمایز و به صورتی متفاوت دیده شوند. ما با تمرکز بر خلاقیت، نوآوری و سرعت عمل، به دنبال کسب رضایت مشتریان هستیم تا در کنار آنها به رشد و تعامل پایدار برسیم. تلاش برای ارزش‌هایی همچون ارتباط گیری موثر، تعهد و مسئولیت پذیری، پایبندی به خلاقیت  و تمرکز روی نوآوری هدف ماست.

آیکون ساخت فیلم
ساعت تولید محتوا ویدیویی
0 هزار
آیکون رویدادهای استودیو سلمک
رویداد برگزار شده
0 +
آیکون مشتریان استودیو سلمک
مشتری
0 +

اطلاعات خود را ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم

از ابتدا تا انتهای مسیر همراه شما هستیم