بنر پروژه های ما استودیو سلمک

نمونه‌کارهای استودیو سلمک

فیلمسازی و فیلمبرداری

یکی از تخصص های استودیو سلمک، فیلمسازی در ژانرهای مختلف است. در سالهای اخیر پروژه های فیمسازی متنوعی توسط استودیو سلمک اجرا شده که می توان آنها را در ژانرهای مختلف دسته بندی کرد.

استودیو سلمک با تکیه بر تخصص و تجربه در زمینه فیلمبرداری و فیلمسازی، به خلق اثرهای بصری شگفت‌انگیز و بیان داستان‌های فراموش‌نشدنی می‌پردازد. با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تیمی از فیلمبرداران حرفه‌ای و ویدیوگرافیست‌های استعدادمند، خدمات متنوع و برتر در زمینه فیلمبرداری و فیلمسازی را به شما ارائه می‌دهیم.

 

انیمیشن، موشن گرافیک و لوگو موشن

موشن مارکتینگ، جادویی است که مخاطبان را به مشتریان وفادار تبدیل می‌کند!
با استفاده از موشن گرافیک های جذاب و اثربخش، شما می‌توانید ارتباط بیشتری با مخاطبان خود برقرار کنید و آنها را به عنوان مشتریان وفادار به سمت خود جذب کنید.

استفاده از موشن گرافی در ویدیو مارکتینگ یکی از بهترین راه‌های ارتباط با مخاطبان و جذب مشتریان است، که با استفاده از تصاویر پویا، صدا، حرکت و انیمیشن، مخاطبان را به دنیای شما جذب می‌کند و برای ارتباط بیشتر با آنها، به شما امکاناتی را ارائه می‌دهد که در دیگر رسانه‌ها موجود نیست.

طراحی گرافیک

در استودیو سلمک، به عنوان یک استودیو طراحی گرافیک خلاق و حرفه‌ای، به آفرینش اثرهای بصری منحصر به فرد و شگفت‌انگیز می‌پردازیم. از طراحی لوگو و برندینگ گرفته تا طراحی بروشورها، کاتالوگ‌ها، بنرها و تصاویر تبلیغاتی، در استودیو سلمک همه چیز در خدمت شماست. تیم ما از طراحان ایده‌پرداز، هنرمندان استعدادمند و متخصصین فنی تشکیل شده است که با استفاده از بروزترین نرم‌افزارها و تکنیک‌های طراحی، بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می‌آورند.ما به هدف تبدیل ایده‌ها و ارزش‌های شما به طرح‌ها و الگوهای بصری متناسب با هویت شما می‌پردازیم. با درک عمیق از مخاطبان هدف، بازارهای مورد نظر و روند رقابتی، طرح‌هایی شگفت‌انگیز را طراحی و پیاده‌سازی می‌کنیم که به شما کمک می‌کند درخششی منحصر به فرد را به دست آورید.

 

نمونه خدمات عکاسی

در استودیو سلمک، به عنوان یک استودیو عکاسی حرفه‌ای و خلاق، خدمات عکاسی  متنوع شامل عکاسی رویداد، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و عکاسیهای مستند سازی را با تمرکز بر خلاقیت و کیفیت برتر به شما ارائه می‌دهیم. با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تیمی از عکاسان حرفه‌ای و تجربه‌دار، به ثبت لحظات و خلق تصاویر استثنایی و جذاب می‌پردازیم.

با درک عمیق از هدف و نیازهای شما، با استفاده از فنون عکاسی حرفه‌ای و تکنیک‌های نوین، تصاویری بی‌نظیر را برای شما ایجاد می‌کنیم.

نمونه خدمات دیجیتال مارکتینگ


تیم ما از توانمندی‌های متخصصان در زمینه بازاریابی دیجیتال، تحلیل داده‌ها، بهینه‌سازی موتورهای جستجو و تولید محتوا تشکیل شده است. ما با استفاده از روش‌های مدرن و استراتژی‌های هوشمندانه، به شما کمک می‌کنیم تا به مخاطبان هدف خود برسید و آن‌ها را به مشتریان وفادار تبدیل کنید. در استودیو سلمک، خدمات گسترده‌ای را در حوزه دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌دهیم. از تحلیل و بررسی بازار و رقبا، تا طراحی و بهینه‌سازی وبسایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا و تبلیغات آنلاین، همه چیز در استودیو سلمک در خدمت شماست.

نمونه خدمات برگزاری رویداد

یکی از تخصص های ما برگزاری انواع رویداد برای سازمان ها، شرکت ها و بیزنس های مختلف است.

از صفر تا صد برگزاری انواع نمایشگاه، جشن، رویداد فصلی، رویدادهای بیزنسی و… را می توانید از ما بخواهید.

بنر تماس با ما استودیو سلمک

از ابتدا تا انتهای مسیر همراه شما هستیم